Intermec PM4i

Znalezione obrazy dla zapytania intermec pm4iIntermec PM4i to półprzemysłowa drukarka etykiet. Zapewnia stabilną pracę w dla szerokiego zakresu zastosowania w centrach dystrybucyjnych, magazynach oraz produkcji.

Czytaj więcej...

Intermec PX-series

Drukarka z linii Intermec PX to przemysłowa drukarka etykiet o dużej wydajności, przeznaczona do pracy ciągłej (24/7). Jest to urządzenie programowalne (inteligentne), które może pracować bez połączenia z komputerem.

 

Czytaj więcej...

Intermec PM23c

Półprzemysłowa drukarka z rodziny Intermec PM23c doskonale sprawdza się w druku średniej wielkości nakładów. Może być stosowana w niewielkiej produkcji czy sprzedaży detalicznej, a także w niedużych rozmiarów centrach dystrybucji i środowiskach magazynowych.

Czytaj więcej...

Intermec PF2i/PF4i

Intermec PF4i to solidne, niezawodne i wytrzymałe drukarki etykiet, przeznaczone do pracy w warunkach przemysłowych. Są to urządzenia programowalne (inteligentne), które mogą pracować bez połączenia z komputerem.  

Czytaj więcej...

Intermec PM43/PM43C

Drukarka Intermec PM43/PM43C to przemysłowa drukarka klasy średniej , idealne rozwiązanie do szerokiej gamy zastosowań, w centrach dystrybucyjnych, środowiskach przemysłowych, magazynach.

 

Czytaj więcej...

Formularz kontaktowy
:
:
:
: 4 + 7 =