Sato seria CL4NX

width=110

Innowacyjna seria CL4NX została zaprojektowana w taki sposób aby zapewnić operatorowi łatwą obsługę oraz konserwację. Program All- in-One zapewnia prostą w obsługę funkcji.

Czytaj więcej...

Sato Seria CL4e

Drukarki serii CL4e wyznaczają nowe standardy w dziedzinie etykiet, dzięki dużej prędkości transmisji i przetwarzania danych  zapewniają wysoką wydajność produkcji etykiet.

Czytaj więcej...

Sato Seria GZ4e

Seria GZ cechuje wysoka prędkość drukowania, przetwarzania oraz obszerna pamięć, która  sprosta wszelkim wymaganiom związanym z wydrukiem etykiet. Drukarki z tej serii zostały zaprojektowane z myślą o wykonaniu najbardziej wymagających zadań w branży logistycznej i produkcyjnej. 

Czytaj więcej...

Sato M5900Rve

Drukarka M5900RVe to drukarka przemysłowa o wysokiej wydajności. Drukarka jest przeznaczona do wymagających zastosowań w zakresie drukowania termicznego.

Czytaj więcej...

Sato Seria GT4e

Drukarki serii GT4e cechują się dużą prędkością drukowania połączona z dużą prędkością transmisji danych. Posiada wielojęzyczny wyświetlacz, bardzo prosty w obsłudze oraz intuicyjną klawiaturę.

Czytaj więcej...

Sato Seria CL6e

Drukarki serii CL są urządzeniami pracującymi z dużą szybkością. Czas od wysłania informacji do przetworzenia danych przez drukarkę jest bardzo krótki. Drukarki są wyposażone w 6 calowe głowice umożliwiające wydruk na etykietach formatu A5 najczęściej wykorzystywane do oznaczania palet. W drukarkach CL zainstalowano pamięć podręczną, na której możemy zapisać bardzo dużą ilość czcionek, grafik oraz innych formatów plików.    
         

Czytaj więcej...

Sato Seria GL4e

Drukarka GL4XXe gwarantuje bardzo wysoką jakość wydruku oraz niezawodność pracy.  Jest wyposażona w trzy standardowe interfejsy: port szeregowy RS232C, port równoległy IEEE1284 oraz USB 2.0, a także jako opcja połączenie z siecią LAN możliwe także w wersji bezprzewodowej 802.11g.

    

 

Czytaj więcej...

Formularz kontaktowy
:
:
:
: 12 + 14 =