Zebra ZT400

Seria ZT400 bazuje na sprawdzonej w praktyce niezawodności drukarek Z Series™ ( Zebra ZM400 i ZM600 ), oferując   ulepszenia   pod   względem    szybkości   i   jakości   druku   oraz opcji łączności. Zaprojektowane z naciskiem na łatwość obsługi drukarki z serii ZT400 zapewniają intuicyjny graficzny interfejs użytkownika LCD z ikonami oraz łatwe ładowanie nośników i taśmy .

Czytaj więcej...

Zebra ZT200

Drukarki z serii ZT200 powstała na bazie doświadczeń marek Stripe i S4M. Cechuje elegancki design, oszczędność miejsca, bardzo łatwa konfiguracja, intuicyjna obsługa oraz łatwość w konserwacji.

Czytaj więcej...

Zebra ZM

Drukarki uniwersalne serii ZM są najbardziej rozpowszechnionym modelem urządzeń druku średnionakładowego do różnych zastosowań, takich jak etykietowanie produktów, wysyłka i przyjmowanie towarów, kontrola zgodności itp. Drukarki tej klasy cechuje ekonomiczność, wytrzymałość co jest idealnym rozwiązaniem dla firm zajmujących się produkcją, magazynowaniem i dystrybucją.

 

Czytaj więcej...

105SLPlus

Drukarka 105SLPlus cechuje ekonomiczny oraz wysokiej jakości wydruk.Opierając się o doświadczenie poprzedniej marki drukarka zapewnia wysoką prędkość wydruku, wiele opcji połączeń, a metalowa konstrukcja wytrzyma najtrudniejsze warunki.

Czytaj więcej...

Zebra Xi4

Drukarki uniwersalne serii Xi4 są urządzeniami przeznaczonymi do pracy ciągłej w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Cechuje je trwałość, wytrzymałość, niezawodność, bardzo wysoka jakość wydruku połączona w dużą szybkością.

Czytaj więcej...

Zebra S4M

Zebra S4M to doskonały następca drukarek serii S600, S400, S500, S300. Łączy w sobie wszystkie zalety S600 serii S oraz zupełnie nowe rozwiązania. Przystępna cena, wysoka jakość i szerokie możliwości czynią z S4M jedną z najlepszych w swojej klasie drukarek dostępnych na rynku.

Czytaj więcej...

Formularz kontaktowy
:
:
:
: 15 + 14 =