Zebra QLn Series

Seria QLn to nowa linia ekonomicznych drukarek charakteryzujących się typowym dla produktów Zebra Technologies połączeniem funkcjonalności z atrakcyjną ceną. Ponadto drukarki są odporne na uderzenia.

 

Czytaj więcej...

Zebra MZ/iMZ Series

Seria MZ to nowa linia ekonomicznych drukarek paragonów charakteryzujących się typowym dla produktów Zebra Technologies połączeniem funkcjonalności z atrakcyjną ceną. Zwarta budowa modelu MZ umożliwia wykorzystywanie tych drukarek w wielu różnych zastosowaniach wymagających szybkiego i łatwego drukowania kwitów i paragonów na żądanie.

 

Czytaj więcej...

Zebra EM220

Drukarka typu EM 220 charakteryzuje się połączeniem funkcjonalności z atrakcyjną ceną. Drukarka jest na tyle mała aby zmieścić się w kieszeni, posiada czytnik magnetyczny, dzięki czemu ma zastosowanie w mobilnych transakcjach z klientem.

 

 

Czytaj więcej...

Zebra P4T

Drukarka P4T to pierwsza na świecie mobilna drukarka termotransferowa wykorzystująca technologię RFID. Drukarka jest przyjazna użytkownikowi, prosta obsługa oraz niewielkie rozmiary ułatwiają pracę w najcięższych warunkach

 

 

Czytaj więcej...

Zebra QL Plus Series

Drukarki Zebra QLPlus jest wyposażona w obudowę z gumowaną osłoną zapewniającą wytrzymałość i dużą mobilność. Dzięki przyjaznym dla użytkownika funkcjom stanowi praktyczne narzędzie dla mobilnej firmy.

 

Czytaj więcej...

Zebra RW

Drukarki z serii RW umożliwia drukowanie wysokiej jakości paragonów, kuponów i biletów w dowolnym miejscu i czasie. Ta wyjątkowo niewielka i mobilna drukarka termiczna zapewnia bezprecedensową uniwersalność, oferując szeroki wybór opcji interfejsów oraz obsługi papieru.

 

Czytaj więcej...

Zebra EM220II

Drukarka EM220II jest kompatybilna z systemami: Apple® iOS, Android™ oraz Windows Mobile. Charakteryzuje się połączeniem funkcjonalności z atrakcyjną ceną. Drukarka jest na tyle mała aby zmieścić się w kieszeni, posiada czytnik magnetyczny, dzięki czemu ma zastosowanie w mobilnych transakcjach z klientem.

 

 

 

Czytaj więcej...

Formularz kontaktowy
:
:
:
: 12 + 4 =