Mechanizmy drukujące Mechanizmy drukujące

Mechanizmy drukujące są zbudowane tak, aby zapewnić nieprzerwaną pracę automatycznych systemów etykietujących o znaczeniu krytycznym. Dzięki rozszerzonemu zestawowi interfejsów i ulepszonemu sterowaniu programowemu portu aplikatora Mechanizmy te oferuję jeszcze większą elastyczność integracji z użytkownikiem.

width=180                    width=190 width=230

 

 

 

Zebra ZE500

width=Projektanci nowej serii ZE500 podeszli do mechanizmów drukujących OEM w innowacyjny sposób.Opierając się na szerokich badaniach przeprowadzonych wśród klientów, skoncentrowali się na opracowaniu konstrukcji gwarantującej łatwość użycia, integracji i konserwacji.

Czytaj więcej: Zebra ZE500

Intermec PA30

Drukarka Intermec PA30 to drukarka przemysłowa etykiet o bardzo wytrzymałym, solidnym silniku zaprojektowany tak  aby zwiększyć dokładność wydruku oraz sprostać każdym warunkom - przeznaczona do pracy ciągłej 24/7. Drukarkę można rozbudować o funkcję RFID wraz z modułem czytnika RFID.

Czytaj więcej: Intermec PA30

Datamax A-Class Mark II

width=100Seria drukarek A-Class  Mark II są maszynami o dużej wydajności i niezawodności. Znana w branży ze względu na unikalną osłone ze stali nierdzewnej,A Klasa jest idealna dla specjalistycznych potrzeb trudnych lub korozyjnych środowisk. Stan konstrukcji modułowej oferuje łatwe serwisowanie, które znacznie redukuje czas przestoju.

Czytaj więcej: Datamax A-Class Mark II

Formularz kontaktowy
:
:
:
: 10 + 15 =