Etykiety specjalistyczne

Etykiety specjalistyczne w zależności, gdzie są stosowane charakteryzują się innymi własnościami np. są odporne na bardzo niskie lub wysokie temperatury, substancje chemiczne, ścieranie, uszkodzenia mechaniczne  a zastosowanie specjalnego kleju umożliwią przyklejenie do każdej powierzchni.

Tabliczki znamionowe

Tabliczki znamionowe stosowane są do identyfikacji parametrów technicznych urządzeń i wszelkich konstrukcji. Zawierają szereg informacji takich jak producent, numer seryjny, warunki pracy, zasilanie, certyfikaty itp.

Czytaj więcej...

Etykiety i tabliczki informacyjne

Tabliczki informacyjne stosowane są do wizualizacji paneli urządzeń oraz do prezentacji oznaczeń i informacji. Charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne oraz wieloletnią trwałością.

Czytaj więcej...

Etykiety ostrzegawcze

Oznaczenia i etykiety ostrzegawcze wykorzystywane są w oznaczaniu dróg ewakuacyjnych, stref, miejsc niebezpiecznych, materiałów lub wyrobów niebezpiecznych.

Czytaj więcej...

Etykiety na elektronikę

Etykiety na elementy elektroniczne nie zbierają ładunków elektrostatycznych oraz nie przewodzą prądu. Wydrukowane znaki, kody kreskowe, symbole graficzne zapewniają trwałość na wiele lat. Etykieta jest odporna na wysokie temperatury, wilgoć oraz środki chemiczne.

Czytaj więcej...

Etykiety laboratoryjne

Etykiety laboratoryjne służą do oznaczenia jednostek laboratoryjnych takich jak probówki, eppendorfy, szalki, butelki itp. Tego typu etykiety są odporne na różne substancje i procesy zachodzące w warunkach badań laboratoryjnych, bardzo niskie oraz wysokie temperatury.

Czytaj więcej...

Formularz kontaktowy
:
:
:
: 4 + 6 =